Örnek Resim
15 Şubat 2019

Yaşar: “Bu Kimliğe Sahip Hiç Kimse Mağdur Olmayacak

Yaşar: “Bu Kimliğe Sahip Hiç Kimse Mağdur Olmayacak

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar 31 Mart seçim kapsamında Samsun’da bir dizi programa katıldı. Samsun merkez ve ilçelerde ziyaretlerde bulunan Yaşar,  İYİ Parti 19 Mayıs İlçesi Seçim Koordinasyon Merkezinde partililerle bir araya geldi.

YAŞAR;  “AHMET TOPALI ANLATMAYA GEREK YOK SEÇİMİ O KAZANACAK”

Yaklaşan seçim süresinde halktan gelen sadece bir oyun dahi seçimin kaderini etkilemeye yeteceğine vurgu yapan Yaşar. “İYİ Parti ve CHP’ de muhteşem bir uyum ve kaynaşma oluştu. Bu kaynaşmadan meydana gelen meyveleri sahaya yansıtacağız. Ayrıca 19 Mayıs’ın çok anlamlı bir ismi var. İYİ Parti Belediye Başkanı Adayımız Ahmet Topal’ın adı bu güzel ilçeyi ayağa kaldıracak. Biz adayımız Ahmet Topal’ı anlatmamıza gerek yok seçimi zaten o kazanacak. Biz bu güzel ilçeye kalıcı olarak neler bırakabiliriz onlara bakacağız. Bundan sonraki süreçlerde şahsım adına her zaman yanınızda olduğumu da bilmenizi isterim” dedi.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİMLİĞİ TAŞIYAN HİÇ KİMSE MAĞDUR OLMAYACAK

Yaşar; Bizim kazandığımız belediyelerde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kartı olan hiç bir vatandaşımız mağdur olmayacak, bize oy versin yada vermesin herkese eşit davranılacak, bunu burada taahhüt ediyorum, dedi.

 

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ